Student HAMU

Slovy JOYFUL: Nesporným talentem obdarovaný a plný překvapení. Vládne jemnou, leč přesvědčivou vnitřní silou, která dokáže do latě srovnat i JOYFUL...:-) 

Sám  o sobě:

Honza je u nás krátce a jistě už brzy potěší odpovědí:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

Výživová poradkyně

Slovy JOYFUL: empatická, veselá, vtipná a zejména – bohyně kuchyně

Sama  o sobě:

Jsem mírumilovný a čarokrásný člověk, který nade vše miluje víno, jídlo a zpěv. Kombinace dobrého jídla a dobrého zpěvu pro mě znamená to, co pro buddhistu nirvána.

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

Životní filozofii aneb Řekni mi, co zpíváš, já ti řeknu, kdo jsi.

Dětská radioložka

Slovy JOYFUL: Svědomitá, dříč, spolehlivá, jemná (ačkoli tvrdí opak)

Sama  o sobě:

Dost mě zaměstnává práce, ale mám svoji profesi ráda a naplňuje mě. Ve volném čase se rekreačně věnuju sportu, ráda cestuju a zajímá mě hudba a kultura obecně. Jinak mám ráda všechno dobré – lidi, humor, jídlo a pití:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Relax, životabudič a antidepresivum.“

Vedoucí na Ministerstvu pro místní rozvoj

Slovy JOYFUL: energická, optimistická, neumí zahálet, vyzařuje vnitřní klid

Sama  o sobě:

V práci mám na starosti národní strategii regionálního rozvoje, ale to asi moc neřekne. Tudíž: starám se o to, aby se pozvedly zaostávající regiony, podpořilo se, co funguje, a lidé v ČR žili dobře a rádi.Ostatně i v soukromí se ráda věnuju svému okolí. Snažím se v souladu se svým jménem rozdávat radost a být veselá. Zpěv a parta kolem něj nabíjejí zase mě. Jako svou další drogu mám kromě zpěvu svoje děti, holky dvojčátka. A sport, hlavně tenis a badminton, ale zkouším trénovat i běh na půl maraton. Vše, co dělám, zkouším dělat naplno a tak, abych si to užila. Většinou jedna aktivita střídá druhou a tenhle kolotoč je mi vlastní:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Energy drink pro lepší náladu. Spouštěč endorfinů. Každodenní potřebu. Bez hudby a zpívání nežiju naplno.“

Novinářka/ „Šéfová“ JOYFUL (viz kontakt)

Slovy JOYFUL: Progresivní, tvůrčí, organizační typ

Sama  o sobě:

Říkají, že jsem všehoschopná. Mají pravdu. Je to plus a někdy i minus. Když se kousnu a věřím dané věci, udělám pro zdárné finále maximum. Uznávám, že to musí být někdy pro okolí (konec konců i pro mě) vyčerpávající, ale nedám se, nevzdám se...:-) Tak podobně se ze snu o Joyful stala realita…:-)

Kromě zpívání mě naplňuje psaní a vlastně jakákoli tvůrčí a kreativní činnost. A samozřejmě je mou hnací silou má rodina čítající tři děti, dva psy a dvě kočky.  Taky mě hodně baví příroda a život vůbec.

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv je úžasná forma vyjádření, zažívám při něm naprostý pocit štěstí.“

Učitelka hry na kytaru

Slovy JOYFUL: klidná, přátelská, elegantní

Sama  o sobě:

Kristýnka má úplně malé miminko, takže není v jejích silách dodat potřebné informace, zkusíme tedy za ni: Je bývalou letuškou, miluje cestování, navštívila řadu zemí, včetně pro našince exotické Indie (například). Má holčičku Violetu a psa. Taky jednoho muže:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

Věříme, že kromě práce také zábavu a díky nám i radost:-)

Embryoložka v centru asistované reprodukce

Slovy JOYFUL: nezkazí žádnou srandu, ochotná, obětavá, spolehlivá

Sama  o sobě:

Neskonalá láska  k moři mne přivedla ke studiu hydrobiologie. Jsem požitkářka, mám ráda dobré jídlo (hlavně maso) a samozřejmě hudbu. Sborovému zpěvu se věnuju odmalička, s několikaletou přestávkou. Dřívější práce mi neumožnila chodit na zkoušky. Tak jsem nedávno raději dala výpověď a vrátila se ke spoustě věcí, co mě těší, včetně zpěvu. V Joyful jsem našla skvělou partu lidí, se kterými můžu tohle svoje nadšení sdílet. Sólový zpěv není nic pro mě, samotnou by mě to vůbec nebavilo! 

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv a hudba pro mě znamená emoce a harmonii a zpívání ve sboru, to je pro mě radost!“

Tělocvikářka, trenérka

Slovy JOYFUL: rychlejší než vítr. Akční, talentovaná všemi směry

Sama  o sobě:

Anežka je, dle slov její mámy (Stáni – tenor) nepolapitelná. A to sedí, je skutečně velmi rychlá. I v projevu je stručná, leč výstižná. A tak místo sáhodlouhých projevů o sobě napsala jen: Největší lásky - sport a hudba:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Velkou radost a obrovskou energii.“

Teamleader

Slovy JOYFUL: loajální, zodpovědná, upřímná, čestná, mistr v užívání jadrných slov

Sama  o sobě:

Vystudovala jsem doktorské studium na ČVUT, Fakultě dopravní a v současné době pracuji ve společnosti Pražská energetika, a. s. Ráda cestuju, lyžuju, peču sladkosti, věnuju se práci s energiemi a masážím, obdivuju architekturu a umění. Na koníčky ale nemám moc času, protože mě v současnosti plně zaměstnává energický malý syn. Sborovému zpěvu se opět po několikaleté pauze věnuju od roku 2016

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv mi dává energii, když se cítím už úplně vyčerpaná a nemůžu dál.“

Konzervátorka v muzeu

Slovy JOYFUL: : obětavá, vstřícná, starostlivá, ochranitelská

Sama  o sobě:

Mám velkou rodinu, moje čtyři děti hrají na různé hudební nástroje, mají kapelu, a to mi dělá velkou radost. S jednou dcerou zpívám v Joyful (Anežka), s druhou dcerou i synem hraju v dixielandové kapele. Sama hraju od dětství na klavír, zpívám ve sboru. Hudba mne provází celým životem.  

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Pro mě především radost. Až se ráno vzbudím a neuslyším žádnou hudbu, tak bude patrně po mně… Má hlava je jukebox!“

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now