Muzikálová zpěvačka, učitelka zpěvu

Slovy JOYFUL: Díky jejímu odhodlání, nasazení a talentu máme šanci se ve zpívání zlepšovat a něco se přiučit. Přísná, spravedlivá a moc dobře ví, co dělá a čím toho chce dosáhnout.

Sama  o sobě:

Jsem melancholický cholerik, který se snaží prožít svůj život jako flegmatický sangvinik, ale zatím bez úspěchu. Zřejmě budu doživotní slečna, jíž jsou náhražkou vlastních dětí ratolesti, které učí zpívat. Životní láskou, mojí prací a zároveň koníčkem je hudba a vše kolem ní. Velmi mě baví zdravý pohyb, ale taky se umím neuvěřitelně flákat a vůbec mě to nepohoršuje. Velmi mě nebaví neúprosnost času a všudypřítomná lidská hloupost. Životní moto: Svobodně myslet, konat a milovat!!!

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Znamenají pro mě jedno: útěk do vlastního fantaskního světa neomezených možností…“

Výživová poradkyně

Slovy JOYFUL: empatická, veselá, vtipná a zejména – bohyně kuchyně

Sama  o sobě:

Jsem mírumilovný a čarokrásný člověk, který nade vše miluje víno, jídlo a zpěv. Kombinace dobrého jídla a dobrého zpěvu pro mě znamená to, co pro buddhistu nirvána.

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

Životní filozofii aneb Řekni mi, co zpíváš, já ti řeknu, kdo jsi.

Dětská radioložka

Slovy JOYFUL: Svědomitá, dříč, spolehlivá, jemná (ačkoli tvrdí opak)

Sama  o sobě:

Dost mě zaměstnává práce, ale mám svoji profesi ráda a naplňuje mě. Ve volném čase se rekreačně věnuju sportu, ráda cestuju a zajímá mě hudba a kultura obecně. Jinak mám ráda všechno dobré – lidi, humor, jídlo a pití:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Relax, životabudič a antidepresivum.“

Vedoucí na Ministerstvu pro místní rozvoj

Slovy JOYFUL: energická, optimistická, neumí zahálet, vyzařuje vnitřní klid

Sama  o sobě:

V práci mám na starosti národní strategii regionálního rozvoje, ale to asi moc neřekne. Tudíž: starám se o to, aby se pozvedly zaostávající regiony, podpořilo se, co funguje, a lidé v ČR žili dobře a rádi.Ostatně i v soukromí se ráda věnuju svému okolí. Snažím se v souladu se svým jménem rozdávat radost a být veselá. Zpěv a parta kolem něj nabíjejí zase mě. Jako svou další drogu mám kromě zpěvu svoje děti, holky dvojčátka. A sport, hlavně tenis a badminton, ale zkouším trénovat i běh na půl maraton. Vše, co dělám, zkouším dělat naplno a tak, abych si to užila. Většinou jedna aktivita střídá druhou a tenhle kolotoč je mi vlastní:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Energy drink pro lepší náladu. Spouštěč endorfinů. Každodenní potřebu. Bez hudby a zpívání nežiju naplno.“

Novinářka/ „Šéfová“ JOYFUL (viz kontakt)

Slovy JOYFUL: Rázná, progresivní, tvůrčí, organizačně zdatná

Sama  o sobě:

Říkají, že jsem všehoschopná. Mají pravdu. Je to plus a někdy i minus. Když se kousnu a věřím dané věci, udělám pro zdárné finále maximum. Uznávám, že to musí být někdy pro okolí (konec konců i pro mě) vyčerpávající, ale nedám se, nevzdám se a tlačím vizi vpřed. Tak podobně se ze snu o Joyful stala realita…:-)

Kromě zpívání mě naplňuje psaní a vlastně jakákoli tvůrčí a kreativní činnost. A samozřejmě jsou mou hnací silou mé tři děti a můj muž. Nedílnou součástí milované rodiny je i vlčák Farlan, kocour Burák, kočka Máša a Julie.  Taky mě hodně baví příroda a jóga. A život vůbec.

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv je úžasná forma vyjádření, zažívám při něm naprostý pocit štěstí.“

Učitelka hry na kytaru

Slovy JOYFUL: klidná, přátelská, elegantní

Sama  o sobě:

Kristýnka má úplně malé miminko, takže není v jejích silách dodat potřebné informace, zkusíme tedy za ni: Je bývalou letuškou, miluje cestování, navštívila řadu zemí, včetně pro našince exotické Indie (například). Má holčičku Violetu a psa. Taky jednoho muže:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

Věříme, že kromě práce také zábavu a díky nám i radost:-)

Embryoložka v centru asistované reprodukce

Slovy JOYFUL: nezkazí žádnou srandu, ochotná, obětavá, spolehlivá

Sama  o sobě:

Neskonalá láska  k moři mne přivedla ke studiu hydrobiologie. Jsem požitkářka, mám ráda dobré jídlo (hlavně maso) a samozřejmě hudbu. Sborovému zpěvu se věnuju odmalička, s několikaletou přestávkou. Dřívější práce mi neumožnila chodit na zkoušky. Tak jsem nedávno raději dala výpověď a vrátila se ke spoustě věcí, co mě těší, včetně zpěvu. V Joyful jsem našla skvělou partu lidí, se kterými můžu tohle svoje nadšení sdílet. Sólový zpěv není nic pro mě, samotnou by mě to vůbec nebavilo! 

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv a hudba pro mě znamená emoce a harmonii a zpívání ve sboru, to je pro mě radost!“

Tělocvikářka, trenérka

Slovy JOYFUL: rychlejší než vítr. Akční, talentovaná všemi směry

Sama  o sobě:

Anežka je, dle slov její mámy (Stáni – tenor) nepolapitelná. A to sedí, je skutečně velmi rychlá. I v projevu je stručná, leč výstižná. A tak místo sáhodlouhých projevů o sobě napsala jen: Největší lásky - sport a hudba:-)

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Velkou radost a obrovskou energii.“

Teamleader

Slovy JOYFUL: loajální, zodpovědná, upřímná, čestná, mistr v užívání jadrných slov

Sama  o sobě:

Vystudovala jsem doktorské studium na ČVUT, Fakultě dopravní a v současné době pracuji ve společnosti Pražská energetika, a. s. Ráda cestuju, lyžuju, peču sladkosti, věnuju se práci s energiemi a masážím, obdivuju architekturu a umění. Na koníčky ale nemám moc času, protože mě v současnosti plně zaměstnává energický malý syn. Sborovému zpěvu se opět po několikaleté pauze věnuju od roku 2016

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Zpěv mi dává energii, když se cítím už úplně vyčerpaná a nemůžu dál.“

Konzervátorka v muzeu

Slovy JOYFUL: : obětavá, vstřícná, starostlivá, ochranitelská

Sama  o sobě:

Mám velkou rodinu, moje čtyři děti hrají na různé hudební nástroje, mají kapelu, a to mi dělá velkou radost. S jednou dcerou zpívám v Joyful (Anežka), s druhou dcerou i synem hraju v dixielandové kapele. Sama hraju od dětství na klavír, zpívám ve sboru. Hudba mne provází celým životem.  

Co pro tebe znamená zpěv/ hudba?

„Pro mě především radost. Až se ráno vzbudím a neuslyším žádnou hudbu, tak bude patrně po mně… Má hlava je jukebox!“

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now